Patrycja Kierzkowska


Quis leget haec?

Zobacz koniecznie:
Mój blog Tako rzecze Shrew
(o prowadzeniu sklepów internetowych)

Blog

Dokładnie 14 sierpnia 2005, pod ówczesnym adresem patrycja.mentis.pl napisałam pierwszą notkę. Wyobraź sobie, że w Polsce w tamtych czasach blogi były kojarzone tylko i wyłącznie z internetowymi pamiętnikami. Taka koncepcja nigdy mi nie odpowiadała (jeśli natkniesz się na jakieś blogi nastolatek podpisujących się "shrew", to nie moje).

Dzięki mojemu chłopakowi (dziś ma już on status: narzeczony), poznałam inne oblicze blogów. Tomek czytał zagraniczne blogi pisane przez programistów. Miały one konwencję dzielenia się zawodową wiedzą.

Początkowo pisałam o pracy dziennikarskiej i o polityce, jako że był to okres przed wyborami. Później - jak prowadzić dobry sklep internetowy oraz co myślę na temat różnych rzeczy w e-biznesie.

W grudniu 2010 roku, po ponad pięciu latach regularnego pisania, blog został zawieszony, ale nadal jest dostępny pod adresem: http://www.blog.shrew.pl

Copyright © Patrycja Kierzkowska. Wszystkie prawa zastrzeżone. Szablon od GRX.pl Aha! Strona korzysta z cookies, bo autor ma taki kaprys, że lubi wiedzieć, kto wchodzi, gdzie i po co.
Pamiętaj, że zawsze możesz wyłączyć cookies w swojej przeglądarce i w ten sposób pokazać autorowi strony środkowy palec.